تاريخ : پنجشنبه 30 آذر 1396 | 5:07 | نویسنده : بخش سئوی نیلوبلاگ

 پرسش:

وقتی مقاله ای را کپی میکنیم و میخواهیم به بدهیم، این لینک باید فالو باشد یا نوفالو؟

پاسخ:
شما زمانی باید لینکها را نوفالو کنید که منبع آنها را نمیشناسید و مورد اعتماد شما نیست. گوگل اعلام کرده تبلیغات، کامنت ها و لینکهای ناشناس را نوفالو کنید‌ تا وارد الگوریتم های گوگل نشوند.

بنابراین نوفالو کردن لینک های داخلی یا لینک های خارجی که مورد اعتماد شماست، کار اشتباهی است. ضمنا این تصور که دادن لینک خروجی باعث کم شدن اعتبار و ارزش سایت می شود نیز اشتباه است. همچنین به این دلیل که گوگل لینک های نوفالو را دنبال نمی کند و این لینک ها وارد الگوریتم گوگل نمی شوند، بنظر می رسد که لینک های خروجی نوفالو تاثیری در لینک منبع نداشته باشند.

زمانی که به سایت منبع لینک میدهید و آن سایت از نظر شما معتبر هست، بهتر است لینک فالو باشد. لینک فالو به سایت های معتبر و مرتبط با موضوع نه تنها مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، بلکه در صورتی که مطلب جامعی نوشته اید و در محتوای مطلب می خواهید به موارد مختلف اشاره کنید، بهتر است به مراجع معتبر اشاره کنید و گوگل نیز به چنین محتوایی ارزش بیشتری ارائه می دهد.

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)


امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 92
برچسب ها :