تاريخ : چهارشنبه 4 مرداد 1396 | 19:53 | نویسنده : بخش سئوی نیلوبلاگ

جایگاه کلمات کلیدی در گوگل هر روز جابجا می شود و این جابجایی باعث می شود که کاربران مختلف تمایل به دنبال کردن رتبه کلمات کلیدی خود داشته باشند. دنبال کردن جایگاه کلمات به صورت دستی، کاری سخت، تکراری و زمان بر است، به همین دلیل بسیاری از مدیران سایت ها، هر روز زمان زیادی برای این کار می گذارند و از طرف دیگر، به دلیل مشغله کاری زیاد ممکن است نتوانند تمام کلمات کلیدی خود را رصد کنند.

در پی وجود چنین نیازی در جامعه، ما در مجموعه وب24 اپلیکیشن جت سئو را طراحی و پیاده سازی کردیم تا در درجه اول از طریق آن بتوانیم رتبه های مربوط به سایت خودمان و مشتریانمان را رصد کنیم و از طرف دیگر با ارائه رایگان این اپلیکیشن به افراد مختلف کمکی به وبمسترها و مدیران سایت ها بکنیم.

تا کنون وب سایت های مختلف در مورد جت سئو مطالب مختلفی را منتشر کرده اند که در ادامه لینک این مطالب را می آورم:

در نظر داشته باشید که جت سئو، صرفا یک اپلیکیشن که رتبه های سایت شما در گوگل را ارائه دهد نیست، بلکه در جت سئو می توانید به صورت روزانه گزارش اتوماتیک از رتبه های سایت خود داشته باشید و از طرف دیگر، امکان بسیار جذاب جت سئو، تحلیل سایت است که تمام مشکلات سایت شما را تحلیل کرده و آنها را به شما گزارش می دهد.

دانلود جت سئو از گوگل پلی

دانلود جت سئو از کافه‌بازار

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)


امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 83
برچسب ها :