تاريخ : چهارشنبه 4 مرداد 1396 | 19:53 | نویسنده : بخش سئوی نیلوبلاگ

ناکارآمدی کلمات کلیدی (Keyword Cannibalization) چیست؟

شاید تا به حال این عبارت را نشنیده اید، سئو کارهای حرفه ای ممکن است بارها تجربه تلخی با این موضوع داشته اند اما تکنیکها و روش های مقابله با آن را نمی شناسند. یکی از مهمترین کارهایی که یک سئو کار باید انجام دهد این است که بتواند برای سایت خود هدف گذاری انجام دهد. ساختار آن به طور مناسب تحلیل و طراحی کند، صفحات را بخوبی بهم مرتبط سازد و نهایتا برای کلمات کلیدی خود صفحه هدف تعیین کند.

اگر این کار بخوبی انجام نشود، پروژه سئو شکست می خورد. حتی اگر همه کارهای دیگر را بخوبی انجام دهید. به عبارت ساده تر زمانی که روباتهای موتورهای جستجو به سایت شما مراجعه می کنند تا صفحات را ایندکس کنند، برای هر صفحه کلمات کلیدی مورد نظر را استخراج می کنند و چگالی عبارات را در نظر میگیرند، اگر شما چندین صفحه مختلف در مورد یک موضوع داشته باشید، این موضوع برای سایت شما خوب نیست! بلکه باعث می شود که روباتها گیج شوند و متوجه نشوند که بهتر است کدام صفحه را به عنوان صفحه هدف شما در نظر بگیرند، همین موضوع باعث می شود که صفحه مورد نظر در نتایج جابجا شود و یا افت رتبه داشته باشد.

در سایت وب24 ، مقاله ای در این مورد منتشر شده است که پیشنهاد میکنم حتما آن را مطالعه نمایید:

ناکارآمدی کلمات کلیدی (Keyword Cannibalization) و سئو: آنچه که لازم است در مورد آن بدانید

من رضا شیرازی هستم، تخصصم در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت است و تحصیلاتم در زمینه هوش مصنوعی است. مشتاق دریافت نظر شما در مورد مطالب سایتم هستم و در صورتی که مطلب فوق به نظر شما جالب است خوشحال خواهم شد که آن را در شبکه های اجتماعی یا سایت خود منتشر کنید. (لطفا با ذکر لینک منبع)


امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 116
برچسب ها :