تاريخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394 | 17:38 | نویسنده : بخش سئوی نیلوبلاگ

عوامل دامنه 

عوامل دامنه

1. دامنه سن: در این ویدئو ، مت Cutts بیان می کند که:

"تفاوت بین یک دامنه که شش ماه آیات قدیمی یک ساله در همه واقعا بزرگ نیست که باشد.".

به عبارت دیگر، آنها با استفاده از سن دامنه ... اما بسیار مهم نیست.

2. کلید واژه ظاهر می شود در سطح بالا دامنه: آیا افزایش است که آن را مورد استفاده قرار نمی دهد، اما داشتن کلمه کلیدی خود را در حوزه هنوز به عنوان یک سیگنال ربط عمل می کند. پس از همه، آنها هنوز هم با حروف درشت کلمات کلیدی که در یک نام دامنه به نظر می رسد.

3. کلید واژه به عنوان اولین کلمه در دامنه: دامنه که شروع می شود با کلمه کلیدی هدف خود دارای یک لبه بیش از سایت های که یا از کلمه کلیدی در حوزه خود را ندارند و یا کلمه کلیدی در وسط یا انتهای دامنه خود را.

طول ثبت نام 4. دامنه: ثبت اختراع گوگل آمده است:

"با ارزش (مشروع) حوزه اغلب برای چندین سال در پیش پرداخت، در حالی که ورودی (نامشروع) حوزه به ندرت برای بیش از یک سال استفاده می شود. بنابراین، تاریخ یک دامنه منقضی در آینده می تواند به عنوان یک عامل در پیش بینی مشروعیت یک دامنه "استفاده می شود.

5. کلید واژه در زیر دامنه نام: 2011 پانل Moz توافق کردند که یک کلمه کلیدی ظاهر می شود در زیر دامنه می تواند رتبه بندی افزایش:

کلید واژه زیر دامنه6. دامنه تاریخچه: یک سایت با مالکیت فرار (از طریق دامنه) و یا چند قطره ممکن است گوگل بگویید که "تنظیم مجدد" تاریخ سایت، نفی لینک با اشاره به دامنه.

7. دقیق مسابقه دامنه: EMDs هنوز هم ممکن است شما لبه را ... اگر آن را یک سایت با کیفیت. اما اگر EMD اتفاق می افتد که یک سایت با کیفیت پایین، آن را آسیب پذیر به روز رسانی EMD :

EMD Twitte

8. عمومی در مقابل دامنه خصوصی: اطلاعات خصوصی دامنه ممکن است نشانه ای از "چیزی برای پنهان کردن". مت Cutts است به نقل از به عنوان بیان در Pubcon 2006:

خدمات حفاظت از حریم خصوصی دامنه "بر روی آنها" ... وقتی که من دامنه بر روی آنها بررسی می شود، همه آنها به حال ". این غیر معمول است. ... داشتن حریم خصوصی دامنه روشن نیست به طور خودکار بد است، اما هنگامی که شما چند تا از این عوامل همه با هم، شما اغلب در مورد یک نوع بسیار متفاوتی از وب مستر از هموطنان که فقط دارای یک سایت تنها و یا پس صحبت کردن. "

9. تنبیه مالک دامنه: اگر گوگل یک فرد خاص را به عنوان دزد آن را حس می کرد که آنها سایت های دیگر متعلق به آن شخص مورد مداقه قرار دادن.

گسترش 10. کشور TLD: برای داشتن یک کشور کد بالا به سطح دامنه (.cn، .pt، .ca) کمک می کند تا رتبه وب سایت برای آن کشور خاص ... اما توانایی این سایت برای رتبه بندی در سطح جهان محدود می کند.

عوامل سطح صفحه

صفحه سطح

کلید واژه 11. در عنوان برچسب: تگ عنوان، دوم قطعه مهم ترین یک صفحه وب از محتوای (علاوه بر محتوای صفحه) است و به همین دلیل قوی می فرستد در صفحه SEO سیگنال قرار دارند.

12. عنوان برچسب شروع می شود با کلید واژه: با توجه به داده های Moz ، تگهای عنوان که با یک کلمه کلیدی شروع می شود تمایل به انجام بهتر از تگهای عنوان با کلمه کلیدی در اواخر برچسب:

اطلاعات عنوان برچسب

13. کلید واژه در عنوان برچسب: یکی دیگر از سیگنال ربط. نه به ویژه مهم است در حال حاضر، اما هنوز هم باعث می شود تفاوت.

14. کلید واژه ظاهر می شود در برچسب H1: برچسب H1 یک "تگ عنوان دوم" که یکی دیگر از سیگنال ربط به Google ارسال می کند، با توجه به نتایج حاصل از این مطالعه همبستگی :

H1 مطالعه رتبه بندی

15. کلید واژه اغلب عبارت در سند مورد استفاده: برای داشتن یک کلمه کلیدی به نظر می رسد بیش از هر عمل به احتمال زیاد دیگر به عنوان یک سیگنال ربط.

16. محتوا طول: با کلمات می تواند وسعت گسترده تر پوشش و به احتمال زیاد به مقالات سطحی کوتاه تر ترجیح داده میشود. SERPIQ نشان داد که طول محتوا ارتباط با موقعیت SERP :طول محتوا SEO
17. کلید واژه چگالی: اگر چه به عنوان مهم نیست آن را به عنوان یک بار بود، چگالی کلمه کلیدی است که هنوز هم چیزی گوگل استفاده می کند به تعیین موضوع یک صفحه وب. اما با رفتن به دریا می تواند به شما صدمه دیده است.

18. نهان نمایه سازی معنایی کلمات کلیدی در محتوا (LSI): کلمات کلیدی LSI کمک موتورهای جستجو عصاره معنا از کلمات با بیش از یک معنی (اپل شرکت کامپیوتر در مقابل میوه). حضور / عدم حضور LSI احتمالا به عنوان یک سیگنال کیفیت محتوای عمل می کند.

19. LSI کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات برچسب ها: همانطور که با محتوای صفحه وب، کلمات کلیدی LSI در صفحه متا تگ ها احتمالا کمک گوگل تشخیص بین مترادف. همچنین ممکن است به عنوان یک سیگنال ربط عمل می کنند.

20. صفحه در حال بارگیری سرعت از طریق HTML: هر دو گوگل و بینگ استفاده سرعت بارگذاری صفحه به عنوان یک عامل رتبه بندی. عنکبوت موتور جستجو می تواند سرعت سایت خود را نسبتا دقیق در کد یک صفحه و اندازه فایل بر اساس برآورد.

21. مطالب تکراری در سایت: محتوای یکسان در همان محل (حتی اندکی تغییر) می تواند منفی برموتورهای جستجو از دید یک سایت است.

22. نگارش = متعارف: هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار ، استفاده از این برچسب را ممکن است گوگل از صفحات با توجه به مطالب تکراری جلوگیری می کند.

23. صفحه در حال بارگیری سرعت از طریق کروم: گوگل نیز ممکن است داده های کاربر کروم به دریافت یک دسته بهتر در زمان بارگیری صفحه را به عنوان این طول می کشد را به حساب سرعت سرور، استفاده از CDN و دیگر غیر سیگنال سرعت سایت مربوط به HTML استفاده کنید.

24. بهینه سازی تصویر: تصاویر بر روی صفحه ارسال سیگنال های موتورهای جستجو ربط مهم از طریق نام فایل، متن ALT، عنوان، توضیحات و عنوان خود را.

25. تازگی به روز رسانی مطالب و محتوا: گوگل کافئین به روز رسانی به نفع اخیرا به روز محتوا، به خصوص برای جستجو حساس به زمان. برجسته اهمیت این عامل است، گوگل نشان می دهد تاریخ آخرین به روز رسانی یک صفحه برای صفحات خاص:

گوگل تاریخ نتایج

26. قدر به روز رسانی مطالب و محتوا: اهمیت ویرایشهای و تغییرات یک عامل طراوت است. اضافه یا حذف تمام بخش های یک به روز رسانی مهم تر از تغییر اطراف منظور از چند کلمه است.

27. تاریخی به روز رسانی صفحه به روز رسانی: چگونه اغلب تا صفحه شده است در طول زمان به روز رسانی؟ روزانه، هفتگی، هر 5 سال؟ به روز صفحه نیز نقش در طراوت بازی می کنند.

28. کلید واژه برجسته: برای داشتن یک کلمه کلیدی را در اولین 100 کلمه محتوای یک صفحه ظاهر می شود به نظر می رسد یک سیگنال ربط قابل توجه است.

کلید واژه 29. در H2، H3 برچسب ها: پس از کلمه کلیدی خود را به عنوان یک عنوان دیگر در H2 H3 یا فرمت ممکن است یکی دیگر از سیگنال ربط ضعیف ظاهر می شود. پانل Moz را موافق:

H2 Moz تصویر

30. کلید واژه ورد در حالت: مطابقت دقیق از کلمه کلیدی یک جستجوگر در محتوای یک صفحه را به طور کلی رتبه بهتر از عبارت کلمه کلیدی همان در نظم های مختلف. به عنوان مثال: در نظر جستجو برای: "تکنیک های اصلاح گربه". صفحه بهینه سازی شده برای عبارت "تکنیک های اصلاح گربه" بهتر از یک صفحه بهینه سازی شده برای "تکنیک برای بغل تراش یک گربه" رتبه بندی خواهد شد. این تصویر خوبی از چرا کلمه کلیدی پژوهش واقعا، واقعا مهم است.

31. عازم ناحیه دور دست لینک کیفیت: بسیاری از SEOs فکر می کنم که ارتباط به سایت های اقتدار ارسال سیگنال های اعتماد به گوگل کمک می کند.

32. عازم ناحیه دور دست لینک تم: با توجه به Moz ، موتورهای جستجو ممکن است محتوای صفحات شما را به عنوان یک سیگنال ربط لینک استفاده کنید. برای مثال، اگر شما یک صفحه در مورد اتومبیل های که در پیوند به صفحات مربوط به فیلم، این ممکن است گوگل که صفحه شما در مورد فیلم ماشین، نه خودرو بگویید.

33. دستور زبان و املا: دستور زبان مناسب و تلفظ یک سیگنال با کیفیت است، اگر چه کاتس پیام های مخلوط به در سال 2011 در مورد اینکه آیا یا نه این مهم بود.

34. محتوای همزمان از: آیا محتوا در صفحه اصلی؟ اگر آن را خراشیده و یا کپی شده از یک صفحه نمایه آن را نمی خواهد و رتبه و همچنین اصلی یا در نهایت در خود صفحه اول مکمل .

35. محتوا مفید تکمیلی: با توجه به گوگل راتر راهنمای اکنون سند عمومی ، محتوای تکمیلی مفید شاخص کیفیت یک صفحه است (و بنابراین، گوگل رتبه بندی). مثالها عبارتند از مبدل ارز، ماشین حساب بهره وام ها و دستور العمل های تعاملی.

36. تعداد لینک عازم ناحیه دور دست: بیش از حد بسیاری OBLs dofollow ممکن است "نشت" رتبه، که می تواند رتبه بندی که صفحه صدمه دیده است.

37. چند رسانه ای: تصاویر، فیلم ها و دیگر عناصر چند رسانه ای ممکن است به عنوان یک سیگنال کیفیت محتوای عمل می کنند.

38. تعداد لینک های داخلی با اشاره به صفحه: تعداد لینک های داخلی به یک صفحه را نشان می دهد اهمیت نسبی آن به صفحات دیگر در سایت.

39. کیفیت از لینک های داخلی با اشاره به صفحه: لینک های داخلی از صفحات معتبر در دامنه یک اثر قوی تر از صفحات با هیچ و یا PR کم است.

40. لینک شکسته: داشتن بیش از حد بسیاری از لینک های شکسته در یک صفحه ممکن است نشانه ای از یک سایت نادیده گرفته و یا رها شده است. راهنمای راتر سند Google استفاده لینکهای خراب به عنوان یکی برای ارزیابی کیفیت یک صفحه اصلی بود.

41. سطح خواندن: هیچ شکی نیست که گوگل تخمین زده است که سطح خواندن صفحات وب وجود دارد:

سطح گوگل خواندن

اما آنچه که با آن اطلاعات انجام شده است برای بحث است. برخی می گویند که سطح پایه خواندن رتبه صفحه شما کمک خواهد کرد به دلیل آن را به توده ها تجدید نظر شود. با این حال، رکن اصلی SEO کشف کردند که سطح خواندن یکی از عوامل که سایت های با کیفیت از کارخانه های تولید محتوا از هم جدا بود.

42. سهامداران ها: سهامداران لینک خود را احتمالا رتبه بندی شما درد نکنه. اما اگر شما بیش از حد بسیاری، الگوریتم گوگل ممکن است توجه نزدیک به دیگر سیگنال های با کیفیت پرداخت مطمئن شوید که شما یک "سایت وابسته به نازک" نیست.

43. اشتباهات HTML / اعتبار W3C: بسیاری از خطاهای HTML و یا برنامه نویسی درهم و برهم ممکن است نشانه ای از یک سایت با کیفیت پایین. در حالی که بحث برانگیز است، بسیاری را در جستجوگرها فکر می کنم که اعتبار WC3 یک سیگنال با کیفیت ضعیف است.

دامنه خودگردان 44. صفحه میزبان: همه چیز برابر یک صفحه در دامنه معتبر خواهد شد بالاتر از یک صفحه در یک دامنه با اقتدار کمتر است.

رتبه 45. صفحه: نه ارتباط کاملا. اما به طور کلی صفحات PR بالاتر تمایل به رتبه بهتر از صفحات PR کم است.

46. ​​URL طول: مجله موتور جستجو اشاره می کند که بیش از حد URL های طولانی ممکن است دید جستجو صدمه دیده است.

47. URL مسیر: صفحه به صفحه اصلی نزدیکتر ممکن است افزایش اقتدار کمی دریافت کنید.

48. ویراستاران بشر: اگر چه هرگز تایید، گوگل ثبت شده است حق ثبت اختراع برای یک سیستم است که اجازه می دهد تا ویراستاران انسان برای نفوذ در می SERPs.

49. صفحه رده: رده صفحه ظاهر می شود بر روی یک سیگنال ربط است. صفحه ای که بخشی از یک رده از نزدیک مرتبط است باید افزایش ربط نسبت به صفحه ای که تحت یک مقوله نامربوط یا کمتر مرتبط واصل دریافت کنید.

50. وردپرس برچسب ها: برچسب ها دهنده سیگنال قرار دارند ربط وردپرس خاص. با توجه بهYoast.com :

"تنها راه آن را بهبود می بخشد خود را در جستجوگرها است با ارتباط یک تکه از محتوای خود را به دیگری، و به طور خاص یک گروه از پست به یکدیگر"

کلید واژه 51. در URL: یکی دیگر از مهم دهنده سیگنال قرار دارند ربط.

52. URL رشته: دسته در رشته URL توسط گوگل به عنوان خوانده شده و ممکن است یک سیگنال موضوعی به آنچه یک صفحه است که در مورد ارائه:

رشته URL گوگل

53. مراجع و منابع: مراجع استناد و منابع، مانند مقالات پژوهشی انجام دهید، ممکن است نشانه ای از کیفیت. دستورالعملهای کیفیت گوگل می گوید که نظر باید یک چشم را برای زمانی که به دنبال منابع در صفحات خاص باشید: "این یک موضوع که در آن تخصص و / یا منابع معتبر مهم می باشد ...".

54. گلوله و فهرستهای شمارهدار: گلوله و لیست شماره کمک به شکستن مطالب خود را برای خوانندگان، آنها را بیشتر کاربر پسند. گوگل به احتمال زیاد موافق و ممکن است ترجیح می دهند با گلوله ها و شماره ها.

55. اولویت این صفحه در نقشه سایت: اولویت یک صفحه از طریق فایل sitemap.xml ممکن است تحت تاثیر قرار رتبه بندی داده شده است.

56. بیش از حد بسیاری از لینک های عازم ناحیه دور دست: راست از سند مذکور ارزیاب کیفیت:

"بعضی از صفحات دارای راه، راه بیش از حد بسیاری پیوند ها، پنهان کردن صفحه و منحرف از محتوای اصلی"

57. مقدار دیگر کلمات کلیدی صفحه رتبه: اگر صفحه رتبه کلمات کلیدی برای چند دیگر ممکن است گوگل یک علامت داخلی کیفیت.

58. صفحه سن: اگرچه گوگل ترجیح مطالب تازه، صفحه های قدیمی تر که به طور منظم به روز شده ممکن است یک صفحه جدیدتر بهتر.

چیدمان 59. کاربری آسان: با استناد به گوگل دستورالعملهای کیفیت سند هنوز دوباره:

"طرح بندی صفحه در بالاترین کیفیت می سازد صفحات محتوای اصلی بلافاصله قابل مشاهده"

60. دامنه های پارک شده: به روز رسانی گوگل در ماه دسامبر سال 2011 کاهش دید جستجوی دامنه پارک شده است.

61. محتوا کرده اند: همانطور که توسط Backlinko خواننده اشاره جارد Carrizales با ، گوگل ممکن است بین "کیفیت" و "مفید" محتوای تشخیص .

عوامل سایت-سطح

سطح سایت

62. محتوا ارزش و منحصر به فرد بینش: گوگل اعلام کرده است که آنها در شکار برای سایت های که هیچ چیز جدید و یا مفید به جدول به خصوص سایت های وابسته به نازک آورد، هستیم.

63. تماس با ما صفحه: فوق سند با کیفیت گوگل می گوید که آنها ترجیح می دهند با سایت های "مقدار مناسب از اطلاعات تماس". پاداش قرار اگر اطلاعات تماس خود را منطبق اطلاعات دامنه شما.

64. دامنه اعتماد / TrustRank: اعتماد سایت - اندازه گیری شده توسط چگونه بسیاری از لینک سایت خود را به دور است از سایت های دانه بسیار قابل اعتماد - یک عامل مهم انبوه رتبه بندی است. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد TrustRank اینجا .

65. سایت معماری: معماری سایت به خوبی قرار داده با هم (به خصوص ساختار سیلو) کمک می کند تا گوگل موضوعی سازماندهی مطالب خود را.

66. به روز رسانی سایت: چگونه اغلب یک سایت به روز شده است - و به ویژه هنگامی که محتوای جدید به سایت اضافه - یک عامل طراوت سایت گسترده است.

67. تعداد صفحات: تعداد صفحات یک سایت است نشانه ضعف اقتدار است. حداقل یک سایت بزرگ کمک می کند تا از سایت های وابسته به تشخیص آن است که نازک.

68. حضور نقشه سایت: نقشه سایت کمک می کند تا صفحه اول موتورهای جستجو صفحات خود را ساده تر و کامل تر، بهبود دید.

69. سایت آپ تایم: بسیاری از خرابی از تعمیر و نگهداری سایت و یا مسائل سرور ممکن است رتبه بندی خود را صدمه دیده (و حتی می تواند در deindexing اگر تصحیح نشود منجر).

70. سرور محل سکونت: محل سرور ممکن است تحت تاثیر قرار که در آن سایت شما در رتبه در مناطق مختلف جغرافیایی. به خصوص برای جستجو جغرافیایی خاص مهم است.

71. SSL گواهی: گوگل تایید کرده است که آنها گواهی SSL صفحه اول و که آنها استفاده HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه بندی.

72. شرایط استفاده از خدمات حفظ حریم شخصی کاربران و صفحات: این دو صفحه کمک گوگل بگویید که یک سایت عضو قابل اعتماد از اینترنت است.

73. تکثیر متا اطلاعات در سایت: تکثیر اطلاعات متا در سراسر سایت شما ممکن است به پایین آوردن همه دید صفحه شما است.

74. تصاویر BreadCrumb ناوبری، ناوبری: این سبک از کاربر پسند سایت معماری که کمک می کند کاربران (و موتورهای جستجو) می دانم که آنها در یک سایت می باشد:

ناوبری پودرهای سوخاری

هر دو SearchEngineJournal.com و اخلاقی مشاور SEO ادعا می کنند که این مجموعه به بالا ممکن است یک عامل رتبه بندی.

75. موبایل بهینه شده: موضع رسمی گوگل در تلفن همراه است که برای ایجاد یک سایت پاسخگو. این احتمال وجود دارد که سایت های پاسخگو بدست آوردن لبه در جستجو از طریق یک دستگاه تلفن همراه. در واقع، آنها در حال حاضر "اضافه کردن موبایل دوستانه "برچسب ها به سایت های که به خوبی به نمایش در دستگاه های تلفن همراه. گوگل نیز آغاز شده مجازات سایت در جستجوی تلفن همراه است که می همراه دوستانه نیست

76. یوتیوب: هیچ شکی نیست که فیلمهای یوتیوب درمان ترجیحی در می SERPs داده شده وجود دارد (احتمالا به خاطر گوگل صاحب آن):

نتایج یوتیوب

در واقع، جستجو زمین موتور نشان داد که ترافیک YouTube.com به طور قابل توجهی افزایش یافته است پس از گوگل پاندا .

77. قابلیت استفاده سایت: یک سایت است که دشوار است استفاده کنید و یا به حرکت می تواند صدمه دیده رتبه بندی شده توسط کاهش زمان در سایت، صفحات بازدید شده و نرخ گزاف گویی. این ممکن است یک عامل الگوریتمی مستقل gleaned از حجم انبوهی از داده های کاربر.

78. استفاده از گوگل آنالیز و ابزار وب مستر گوگل: برخی فکر می کنند که داشتن این دو برنامه های نصب شده را در سایت خود می توانید نمایه سازی صفحه شما را بهبود بخشد. آنها همچنین ممکن است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار رتبه با دادن گوگل اطلاعات بیشتری را به کار با (به عنوان مثال نرخ گزاف گویی دقیق تر، یا نه شما دریافت ترافیک referall از شما لینک دهنده و غیره).

79. بررسی کاربر / اعتبار سایت: سایت در سایت های بررسی مانند Yelp.com و RipOffReport.com به احتمال زیاد نقش مهمی در الگوریتم بازی کند. گوگل حتی نوشته شده یک طرح کلی به ندرت پرده از رویکرد خود را به بررسی کاربر پس از یک سایت عینک پاره کردن مشتریان در تلاش برای لینک دهنده گرفتار شد.

عوامل های backlink

عوامل های های backlink

80. لینک کردن دامنه سن: لینک دهنده از حوزه ساله ممکن است قوی تر از دامنه های جدید.

81. # از لینک کردن دامنه ریشه: تعداد دامنه با اشاره به یکی از مهم ترین عوامل رتبه بندی در الگوریتم گوگل است، به عنوان شما می توانید از این نمودار را ببینید Moz (محور پایین موقعیت SERP است):

لینک کردن دامنه Roor

82. # لینک ها جدا از IP های C-کلاس: لینک از آدرس های جداگانه کلاس C IP نشان می دهد وسعت گسترده تر از سایت های لینک دهنده به شما.

83. # از لینک کردن صفحات: تعداد کل صفحات پیوند دهنده - حتی اگر برخی در همان دامنه هستند - یک عامل رتبه بندی است.

84. کلید Alt برچسب (برای لینک های تصویر): متن دگرساز نسخه یک تصویر از متن لنگر است.

85. ها از .edu و یا .gov دامنه: مت Cutts اعلام کرده است که TLD می کند به اهمیت یک سایت را عامل نیست. با این حال، این به آن SEOs از تفکر است که یک جایگاه ویژه ای در الگوریتم برای .gov .edu و TLD ها وجود دارد را متوقف کند.

86. سازمان لینک کردن صفحه: اقتدار (رتبه) از صفحه اشاره عامل بسیار مهم رتبه بندی است.

ارسال من گوگل رایگان 
عوامل رتبه بندی فهرست (دارای 15+ تلویزیون عملی نکات جستجوگرها)

87. سازمان لینک کردن دامنه: دامنه اقتدار با اشاره به نقش مستقل در اهمیت یک لینک بازی (. به عنوان مثال یک لینک صفحه PR2 از یک سایت با یک صفحه اصلی PR3 ممکن است به ارزش کمتر از یک لینک صفحه PR2 از PR8 Yale.edu).

88. لینک از رقبا: پیوندها از صفحات دیگر رتبه بندی در SERP مشابه ممکن است با ارزش تر برای رتبه یک صفحه برای آن کلمه کلیدی خاص است.

89. سهام اجتماعی با اشاره صفحه: مقدار سطح صفحه سهام اجتماعی ممکن است ارزش لینک تاثیر بگذارد.

90. ها از محله های بد: لینک از "محله بد" ممکن است سایت شما صدمه دیده است .

91. مهمان پست ها: اگر چه مجوز های ارسال و مهمان می تواند بخشی از یک مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها کلاه سفید ، لینک های که از پست مهمان - به خصوص در منطقه زیستی نویسنده - ممکن است به عنوان با ارزش به عنوان یک لینک متنی در همان صفحه.

92. لینک به صفحه آغازه دامنه که نشسته در صفحه: لینک به صفحه اصلی یک صفحه با اشاره ممکن است اهمیت ویژه ای در ارزیابی یک سایت بازی - یک لینک و در نتیجه - وزن.

لینک های Nofollow 93.: یکی از موضوعات بحث برانگیز در جستجوگرها. کلمه رسمی گوگل در مورد این موضوع است:

"به طور کلی، ما آنها را پیروی نمی کنند."

که نشان می دهد که آنها انجام می دهند ... حداقل در بعضی از موارد. داشتن یک درصد مطمئن از لینک های nofollow نیز ممکن است نشانگر یک در مقابل طبیعی مشخصات لینک غیر طبیعی.

94. تنوع لینک: (. به عنوان مثال پروفیل های انجمن، نظرات وبلاگ) داشتن درصد غیرعادی زیادی از لینک ها شما از یک منبع تنها آمده ممکن است نشانه ای از هرزنامه وب. از سوی دیگر، لینک از منابع گوناگون نشانه ای از یک نمایش لینک طبیعی است.

95. "ها" و یا دیگر کلمات در حدود لینک: کلماتی مانند "حامیان"، "شرکای لینک" و "لینک حمایت" ممکن است ارزش یک لینک را کاهش می دهد.

96. لینک متنی: لینک تعبیه شده در داخل محتوای یک صفحه را قوی تر از لینک در یک صفحه خالی در نظر گرفته و یا در جای دیگر یافت در صفحه

های های backlink متنی

یک مثال خوب از لینک متنی است لینک دهنده از guestographics .

97. بیش از حد 301 تغییرمسیر به صفحه: لینک های که از 301 تغییرمسیر رقیق برخی از (و یا حتی همه) PR، با توجه به مدیر سایت راهنما ویدئو .

98. های backlink لنگر متن: همانطور که در اشاره این شرح از الگوریتم اصلی گوگل:

"اول، مجریان اغلب ارائه توصیف دقیق تر از صفحات وب از صفحات خود را دارند."

بدیهی است، لنگر متن از قبل (و به احتمال زیاد یک سیگنال هرزنامه وب) اهمیت کمتری دارد. اما هنوز هم یک سیگنال قوی می فرستد ربط در دوزهای کوچک است.

99. داخلی لینک لنگر متن: داخلی لنگر متن لینک دهنده سیگنال قرار دارند ربط دیگری است، اگر چه احتمالا متفاوت از متن پیوند وزن داشت.

100. لینک عنوان مجوز: عنوان لینک (متن که ظاهر می شود زمانی که شما بر روی یک لینک شناور) نیز به عنوان یک سیگنال ضعیف ربط استفاده می شود.

101. کشور TLD مراجعه دامنه: گرفتن لینک از سطح بالا پسوند دامنه های کشوری خاص (.de، .cn، .co.uk) ممکن است به شما کمک کند رتبه بهتری در آن کشور است.

102. لینک محل سکونت: مطالب و محتوا: لینک ها در آغاز یک قطعه از محتوا حمل کمی وزن بیشتر از لینک های قرار داده شده در پایان از محتوا.

103. لینک محل سکونت در صفحه: از کجا یک لینک به نظر می رسد در یک صفحه مهم است. به طور کلی، لینک تعبیه شده در محتوای یک صفحه را قوی تر از لینک ها در بالا و پایین صفحه و یا نوار کناری منطقه هستند.

104. لینک کردن دامنه مناسب: لینک از سایت در طاقچه های مشابه به طور قابل توجهی قوی تر از یک لینک از یک سایت کاملا نامربوط است. به همین دلیل هر استراتژی SEO موثر امروز بر به دست آوردن لینک های مرتبط متمرکز است.

105. صفحه رسیدن به سطح مناسب: الگوریتم تپه آمده است که از یک صفحه است که از نزدیک گره خورده به محتوا صفحه قوی تر از یک لینک از یک صفحه نامرتبط است پیوند ندارد.

106. متن در اطراف لینک تمایلات: گوگل احتمالا نمیفهمد یا نه یک لینک به سایت شما یک توصیه یا بخشی از یک بررسی منفی است. ارتباط با احساسات مثبت در اطراف آنها به احتمال زیاد حمل وزن بیشتر است.

107. کلید واژه در عنوان: گوگل می دهد عشق فوق العاده به لینک در صفحاتی که شامل کلمه کلیدی صفحه شما در عنوان ("کارشناسان لینک دادن به کارشناسان".)

108. مثبت لینک سرعت: یک سایت با سرعت لینک مثبت معمولا افزایش SERP می شود.

109. منفی سرعت لینک: سرعت لینک های منفی قابل توجهی می تواند به کاهش رتبه بندی آن را به عنوان یک سیگنال از کاهش محبوبیت است.

110. ها از "هاب" صفحات: آرون دیوار ادعا می کند که گرفتن لینک از صفحات که منابع بالا (و یا هاب) در مورد یک موضوع خاص در نظر گرفته می شوند درمان خاص داده شده است.

111. لینک از سایت های سازمان: لینک از یک سایت به عنوان "سایت مقام" به احتمال زیاد عبور آب بیش از یک لینک از یک کوچک، سایت MICRONICHE.

112. لینک به عنوان منبع ویکیپدیا: اگر چه لینک nofollow، بسیاری فکر می کنم که گرفتن یک لینک از ویکیپدیا به شما می دهد اعتماد کمی اضافه شده و اقتدار در چشم موتورهای جستجو.

113. شرکت ظهور: کلمات که تمایل به اطراف لینک دهنده شما ظاهر می شود کمک می کند تا گوگل بگویید که چه آن صفحه است در مورد .

114. های backlink سن: با توجه به ثبت اختراع گوگل ، لینک های قدیمی تر قدرت رتبه بندی بیش از لینک دهنده به تازگی ضرب.

115. لینک از سایت های رئال در مقابل Splogs: با توجه به گسترش شبکه های وبلاگ، گوگل احتمالا می دهد وزن بیشتر به لینک های که از "سایت های واقعی" از از وبلاگ را جعلی خواندند. آنها به احتمال زیاد استفاده از نام تجاری و کاربر تعامل سیگنال به تشخیص بین این دو.

116. طبیعی مشخصات لینک: یک سایت با یک "طبیعی" مشخصات لینک رفتن به رتبه بسیار و با دوام تر به روز رسانی.

117. متقابل پیوندها: شبکه های لینک گوگل صفحه فهرستی از "لینک تبادل بیش از حد" را به عنوان یک طرح لینک برای جلوگیری از.

118. ایجاد شده توسط کاربر ها مطالب و محتوا: گوگل قادر به شناسایی لینک های تولید شده از UGC در مقابل صاحب سایت واقعی است. به عنوان مثال، آنها می دانند که یک لینک از وبلاگ رسمی WordPress.com در en.blog.wordpress.com بسیار متفاوت از یک لینک از besttoasterreviews.wordpress.com است.

119. ها از 301: لینک از 301 تغییرمسیر ممکن است کمی از آب در مقایسه با لینک مستقیم از دست بدهند. با این حال، مت Cutts می گوید که 301 شبیه به یک لینک مستقیم است.

120. Schema.org Microformats: صفحههایی که microformats ممکن است بالاتر از صفحات بدون آن رتبه بندی پشتیبانی می کند. این ممکن است به افزایش مستقیم و یا این واقعیت است که صفحات با microformatting یک CTR SERP بالاتر:

microformats

121. DMOZ درج: بسیاری بر این باورند که گوگل می دهد DMOZ سایت های ذکر شده اعتماد کمی اضافی.

122. TrustRank از لینک کردن سایت: اعتماد از سایت های لینک دهنده به شما تعیین چقدر "TrustRank" می شود بر روی شما منتقل می شود.

123. تعداد عازم ناحیه دور دست لینک در صفحه: رتبه محدود است. یک لینک در یک صفحه با صدها نفر از OBLs PR کمتر از یک صفحه تنها با چند OBLs عبور می کند.

124. انجمن نمایش ها: از آنجا که از سطح صنعتی هرزه نگاره، وارد، گوگل به طور قابل توجهی ممکن است لینک از پروفیل های انجمن بی ارزش.

125. تعداد کلام لینک کردن مطالب و محتوا: لینک از یک پست 1000 کلمه با ارزش تر از یک لینک در داخل یک قطعه 25 کلمه است.

126. کیفیت لینک کردن مطالب و محتوا: لینک از محتوای ضعیف نوشته شده و یا چرخید به ارزش تا آنجا که لینک از خوب نوشته شده، محتوای چند رسانه ای افزایش یافته است عبور نمی کند.

127. صفحات ویژه ها: مت Cutts تایید کرده است که لینک صفحات ویژه می "فشرده" به عنوان یک لینک تنها حساب می کنند.

تعامل با کاربر

تعامل با کاربر

128. کلیک کنید آلی از طریق نرخ برای یک کلمه کلیدی: صفحههایی که شکلک های بیشتر در CTR کلیک ممکن است افزایش SERP دریافت برای آن کلمه کلیدی خاص است.

129. CTR آلی برای همه کلید واژه ها: صفحه (یا سایت) CTR آلی برای تمام کلمات کلیدی صفوف است برای ممکن است یک، سیگنال تعامل با کاربر مبتنی بر انسان است.

130. گزاف گویی نرخ: هر کسی در SEO موافق گزاف گویی مسائل نرخ، اما ممکن است یک راه از گوگل استفاده کاربران خود را به عنوان تست کیفیت (صفحات که در آن مردم به سرعت گزاف گویی است که احتمالا خیلی خوب نیست).

131. ترافیک مستقیم: این تایید کرد که گوگل با استفاده از داده ها را از گوگل کروم برای تعیین اینکه آیا یا نه، مردم به دیدن یک سایت (و هر چند وقت). سایت های با تعداد زیادی از ترافیک مستقیم با کیفیت به احتمال زیاد بالاتر از سایت های که دریافت ترافیک مستقیم بسیار کم است.

132. ترافیک تکرار: آنها همچنین ممکن است در اینکه آیا یا نه کاربران بازگشت به یک صفحه یا سایت پس از بازدید از نگاه کنید. سایت های با بازدید کنندگان تکرار ممکن است رتبه بندی گوگل افزایش دریافت کنید.

133. سایتهای مسدود شده: گوگل کروم این ویژگی در قطع شود. با این حال، پاندا این ویژگی استفاده می شود به عنوان یک سیگنال کیفیت.

134. نشانکهای Chrome: ما می دانیم که گوگل جمع آوری داده ها استفاده از مرورگر کروم .صفحههایی که دریافت در کروم Bookmark شده ممکن است افزایش دریافت کنید.

135. نوار ابزار گوگل داده ها: دنی گودوین موتور جستجو سازمان دیده بان گزارش که گوگل با استفاده از داده نوار ابزار به عنوان یک سیگنال رتبه بندی. با این حال، علاوه بر سرعت بارگذاری صفحه و نرم افزارهای مخرب، هنوز مشخص نیست که چه نوع اطلاعاتی است که آنها را از نوار ابزار اینسو انسو جمع کردن.

136. تعداد نظرات: صفحات با تعداد زیادی از نظرات ممکن است یک سیگنال از کاربر تعامل و کیفیت.

137. ساکن زمان: گوگل می پردازد با توجه بسیار نزدیک به "زمان توقف": چه مدت مردم را در صفحه شما صرف زمانی که از یک جستجو در گوگل. این نیز گاهی اوقات به عنوان "کلیک طولانی در مقابل کلیک کوتاه" نامیده می شود. اگر مردم صرف زمان زیادی را در سایت خود، که ممکن است به عنوان یک سیگنال با کیفیت استفاده می شود.

الگوریتم ویژه قوانین

الگوریتم ویژه قوانین

138. پرس و جو سزاوار تازگی: گوگل می دهد صفحات جدیدتر افزایش برای جستجوهای خاص .

139. پرس و جو سزاوار تنوع: گوگل ممکن است تنوع به SERP اضافه برای کلمات کلیدی مبهم، مانند "تد"، "WWF" و یا "روبی".

140. کاربری مرور تاریخچه: سایت های که شما اغلب بازدید در حالی که به گوگل امضا گرفتن یک دست انداز SERP برای جستجوی شما.

141. کاربری جستجو تاریخچه: زنجیره جستجو نتایج جستجو برای جستجوهای نفوذ بعد . به عنوان مثال، اگر شما برای "بررسی" جستجو و سپس جستجو برای "توستر"، گوگل بیشتر احتمال دارد که نشان می دهد سایت ها در می SERPs بالاتر بررسی توستر.

142. ژئو هدف قرار دادن: گوگل ترجیح به سایت های با IP سرور محلی و پسوند نام دامنه خاص کشور می دهد.

143. امن جستجو: نتایج جستجو با کلمات لعن و نفرین و یا محتوای بزرگسال نه ظاهر خواهد شد برای افراد مبتلا به جستجوی ایمن روی گرداند.

144. حلقههای + Google: گوگل نتایج بیشتری برای نویسندگان و سایت های که شما را به حلقه گوگل پلاس خود اضافه کردهاید را نشان می دهد

145. شکایات DMCA: گوگل "downranks" صفحات با شکایت DMCA .

146. دامنه تنوع: به اصطلاح " پاگنده به روز رسانی "حوزه ظاهرا اضافه تر به هر صفحه SERP.

147. جستجو تراکنشی: گوگل گاهی اوقات نتایج متفاوتی را نشان می دهد برای کلمات کلیدی مربوط به خرید، مانند جستجو پرواز.

148. جستجوی محلی: گوگل اغلب اماکن نتایج + Google محلی بالاتر از می SERPs آلی "عادی".

نتایج محلی گوگل

149. اخبار گوگل جعبه: کلمات کلیدی خاص باعث یک جعبه اخبار گوگل:

جعبه اخبار گوگل

150. بزرگ ترجیح برند: پس از به روز رسانی وینس ، گوگل شروع به دادن مارک های بزرگ افزایش برای برخی از جستجوهای دم کوتاه.

151. نتایج خرید: گوگل گاهی اوقات نتایج خرید گوگل در SERPS آلی نمایش:

خرید گوگل

152. نتایج تصویر: گوگل آرنج لیست آلی ما را برای نتایج تصویری برای جستجوهای معمولا در جستجوی تصویر گوگل استفاده می شود.

153. عید پاک تخم مرغ نتایج: گوگل ده یا نتایج عید پاک تخم مرغ . به عنوان مثال، هنگامی که شما برای "آتاری برک آوت" در جستجوی تصویر گوگل جستجو، نتایج جستجو را به یک بازی قابل پخش به نوبه خود (!). با فریاد به ویکتور پان برای این یکی.

154. سایت تنها نمایش نتایج: از برای برندهای: دامنه و یا کلمات کلیدی نام تجاری گرا را تا چندین نتایج از سایت همان .

سیگنال های اجتماعی

سیگنال های اجتماعی

155. تعداد توییت: لینک های مانند، توییت یک صفحه است ، ممکن است رتبه خود را تحت تاثیر قرار در گوگل.

156. سازمان از کاربران توییتر حساب: این احتمال وجود دارد که توییت های آینده از سن، پروفیل اقتدار توییتر با یک تن از پیروان (مثل جاستین بیبر) بیش از یک اثر از توییت از جدید، حساب های کم نفوذ است.

157. تعداد لایک فیس بوک: اگر چه گوگل می تواند بسیاری حساب فیس بوک نمی بینم ، این احتمال وجود دارد که آنها در نظر تعداد فیس بوک دوست یک صفحه وب دریافت به عنوان یک سیگنال رتبه بندی ضعیف است.

158. سهام فیس بوک: سهام فیس بوک - اینکه آنها بیشتر شبیه به یک پیوند دریافتی هستید - ممکن است تاثیر قوی تر دارند از فیس بوک را دوست .

159. سازمان فیس بوک حساب کاربری: همانطور که با توییتر، فیس بوک و دوست سهام که از صفحات فیس بوک محبوب ممکن است وزن بیشتری منتقل می کند.

160. پینترست پین: پینترست یک حساب کاربری رسانه های اجتماعی محبوب تلویزیون با بسیاری از داده های عمومی است. این احتمالا که گوگل در نظر پینترست پین سیگنال اجتماعی است.

161. رای در سایت به اشتراک گذاری اجتماعی: این امکان وجود دارد که گوگل با استفاده از سهام در سایت هایی مانند ق، تلو تلو خوردن بر و آواتار به عنوان نوع دیگری از سیگنال اجتماعی است.

162. تعداد گوگل + 1: اگر چه مت Cutts در رکورد عنوان کرد و گفت Google+ است "رفته هیچ تأثیر مستقیمی "در رتبه بندی، آن را سخت به این باور است که آنها می خواهم شبکه اجتماعی خود را نادیده گرفت.

163. سازمان در Google+ حساب کاربری: این منطقی است که گوگل را + 1 را که از حساب های معتبر بیش از از حساب های بدون بسیاری از پیروان وزن دارد.

164. تالیف شناخته شده: در فوریه سال 2013، مدیر عامل گوگل اریک اشمیت معروف مدعی شد:

"در نتایج جستجو، اطلاعات گره خورده است به پروفایل های آنلاین تایید خواهد شد بالاتر از محتوای بدون چنین تأیید، که در بیشتر کاربران به طور طبیعی با کلیک بر روی بالای نتایج (تایید) منجر خواهد گرفت."

با وجودی که برنامه + Google به نویسندگی شده است تعطیل ، این احتمال وجود دارد گوگل با استفاده از نوعی از نویسندگی برای تعیین تولید محتوا نفوذ آنلاین (و آنها را افزایش در رتبه بندی را).

165. سیگنال ربط به اوضاع اجتماعی: گوگل احتمالا با استفاده از اطلاعات ربط از به اشتراک گذاری محتوا و متن اطراف لینک حساب.

166. سیگنالهای سطح سایت های اجتماعی: سیگنال های اجتماعی سایت گسترده ممکن است اقتدار کلی یک سایت را افزایش دهد، که دید جستجو برای همه صفحات آن افزایش خواهد یافت.

سیگنال با نام تجاری

سیگنال با نام تجاری

167. نام تجاری نام لنگر متن: سیگنال با نام تجاری - - اما قوی مارک لنگر متن ساده است.

168. جستجو مارک: این ساده است: مردم برای جستجو علامت های تجاری. اگر مردم جستجو برای سایت شما در گوگل (به عنوان مثال. "Backlinko توییتر"، Backlinko + "عوامل رتبه بندی")، گوگل به احتمال زیاد این طول می کشد توجه به زمانی که تعیین یک نام تجاری.

169. سایت فیس بوک صفحه و دوست: برندهای تمایل دارند که صفحات فیس بوک با بسیاری از امثال.

170. سایت است نمایش توییتر دنبال با: توییتر پروفایل با تعداد زیادی از پیروان سیگنال یک نام تجاری محبوب.

171. رسمی مربوط به شرکت صفحه: اکثر کسب و کار واقعی شرکت صفحه لینکداین.

172. کارکنان لینک درج: رند Fishkin فکر می کند که داشتن پروفایل لینکداین که می گویند که آنها را برای شرکت شما کار یک سیگنال با نام تجاری است.

173. مشروعیت حساب رسانه های اجتماعی: حساب رسانه های اجتماعی با 10،000 پیروان و 2 پست احتمالا تفسیر بسیاری از دیگری حساب 10000 پیرو قوی با تعداد زیادی از تعامل متفاوت است.

174. نام تجاری ذکر شده در اخبار سایت : مارک واقعا بزرگ بر روی سایت اخبار گوگل ذکر تمام وقت.در واقع، برخی از مارک های حتی خود گوگل اخبار خود را در صفحه اول:

اخبار گوگل برای مارک

175. شرکت استناد : برندهای کنید بدون اینکه وابسته به ذکر شده است. گوگل به احتمال زیاد به نظر می رسد در نام تجاری غیر لینکهایی اشاره به عنوان یک سیگنال با نام تجاری.

176. تعداد مشترکین RSS: با توجه به اینکه گوگل محبوب صاحب خدمات فیدبرنر RSS ، آن را حس می کنند که آنها را در داده های مشترک RSS به عنوان یک سیگنال محبوبیت / نام تجاری است.

177. آجر و ملات محل سکونت با + Google فهرست محلی: کسب و کار واقعی دفاتر. این امکان وجود دارد که ماهی گوگل برای مکان داده ها برای تعیین اینکه آیا یا نه یک سایت یک نام تجاری بزرگ است.

178. وب سایت مالیات پرداخت کسب و کار است: Moz گزارش که گوگل ممکن است در اینکه آیا یا نه یک سایت با یک کسب و کار مالیاتی پرداخت همراه است.

در محل عوامل هرزنامه وب

در هرزنامه وب سایت

179. پاندا مجازات : سایت های با محتوای کم کیفیت (به خصوص مزارع محتوا ) در جستجوی بعد از گرفتن کمتر قابل مشاهده هستند ضربه توسط یک ضربه ی پنالتی پاندا .

180. لینک به محله بد: لینک کردن به "محله بد" - مانند داروخانه یا وام payday در سایت - ممکن است دید جستجوی خود را صدمه دیده است.

181. تغییرمسیر: اب زیر کاه تغییرمسیر بدون هیچ بزرگ است . اگر گرفتار، آن را می توانید دریافت یک سایت نه فقط جریمه، اما د نمایه میشود.

182. پنجرههای بازشو یا آگهی منحرف: این مقام گوگل راهنمای راتر سند می گوید که پرهای و تبلیغات منحرف نشانه ای از یک سایت با کیفیت پایین است.

183. سایت بیش از بهینه سازی: شامل در صفحه عواملی مانند چاشنی کلیدی، هدر برچسب چاشنی، دکوراسیون کلمه کلیدی بیش از حد.

184. صفحه بیش از Optimizaton: بسیاری از مردم گزارش می دهند که - بر خلاف پاندا - پنگوئن را هدف قرار صفحه فردی (و حتی پس از آن فقط برای کلمات کلیدی خاص).

185. تبلیغات در بالا برابر : " طرح بندی صفحه الگوریتم "جریمه سایت با بسیاری از تبلیغات (و محتوای بسیار نیست) در بالا برابر.

186. سهامداران پنهان کردن لینک ها: رفتن بیش از حد زمانی که در تلاش برای مخفی کردن لینک های وابسته (به خصوص با Cloaking و) می تواند روی یک پنالتی به ارمغان بیاورد.

187. سایت های وابسته: این هیچ راز که گوگل بزرگترین فن وابسته نمی . و بسیاری فکر می کنم که سایت هایی که با لینک های وابسته بصورت پول در اوردن تحت بررسی دقیق اضافی قرار داده است.

188. محتوا Autogenerated: گوگل است از طرفداران بزرگ نمی محتوای autogenerated.اگر آنها گمان می کنند که سایت شما پمپاژ از محتوای تولید شده کامپیوتری، می تواند در یک ضربه ی پنالتی و یا د نمایه سازی می شود.

189. بیش از حد رتبه مجسمه سازی: رفتن بیش از حد با رتبه مجسمه سازی - توسط nofollowing تمام لینک های خروجی و یا لینک های داخلی بیشتر - ممکن است نشانه ای از بازی سیستم.

190. آدرس IP پرچمگذاری به عنوان هرزنامه: اگر آدرس IP سرور شما برای اسپم پرچم، آن را ممکن است تمام سایت های بر روی آن سرور صدمه دیده .

191. متا اسپم برچسب: چاشنی کلید واژه همچنین می توانید در تگ های متا اتفاق می افتد. اگر گوگل فکر می کند شما اضافه کردن کلمات کلیدی متا تگ ها به شما به بازی الگوریتم، آنها ممکن است سایت خود را با یک ضربه ی پنالتی رسید.

برچسب ها متا

صفحه خاموش عوامل هرزنامه وب

صفحه خاموش Webwpam

192. هجوم غیر طبیعی از لینک : هجوم ناگهانی (و غیر طبیعی) از لینک های یک نشانه مطمئن آتش از لینک های ساختگی است.

193. پنگوئن مجازات: سایت های که توسط ضربه شد گوگل پنگوئن در جستجوی کمتر قابل مشاهده هستند به طور قابل توجهی.

194. مشخصات لینک با بالا٪ از کیفیت پایین لینک ها: بسیاری از لینک ها از منابع معمولا توسط SEOs کلاه سیاه و سفید (مثل نظرات وبلاگ و پروفیل انجمن) استفاده ممکن است نشانه ای از بازی سیستم.

195. لینک کردن دامنه مناسب: تجزیه و تحلیل مشهور MicroSiteMasters.com دریافتند که سایت های با میزان غیرعادی بالا از لینک های از سایت نامربوط بیشتر مستعد ابتلا به پنگوئن بودند.

پنگوئن LDR

196. پیوندهای غیرعادی هشدار: Google ارسال به خارج هزاران نفر از "ابزارهای Google Webmaster اطلاع از لینک های غیر طبیعی تشخیص داده" پیام است. این معمولا پیش می آید یک قطره رتبه بندی، اگر چه نه 100٪ از زمان .

197. ها از همان IP کلاس C : گرفتن مقدار غیر طبیعی از لینک های از سایت در همان سرور IP ممکن است نشانه ای از شبکه وبلاگ ساختمان لینک کنید.

198. "سم" لنگر متن: پس از "سم" لنگر متن (به خصوص کلمات کلیدی داروخانه) با اشاره به سایت خود ممکن است نشانه ای از هرزنامه و یا یک سایت هک شد. در هر صورت، آن را می توانید رتبه بندی سایت شما صدمه دیده است.

199. راهنمای مجازات: گوگل به دست از مجازات کتابچه راهنمای کاربر، مانند به خوبی شناخته شده است به اطلاع عموم شکست Interflora .

200. فروش ها: فروش ها قطعا می تواند تاثیر رتبه نوار ابزار و ممکن است دید جستجوی خود را صدمه دیده است.

201. گودال ماسهبازی گوگل: سایت های جدید که دریافت هجوم ناگهانی از لینک ها گاهی اوقات در قرار داده گودال ماسهبازی گوگل که به طور موقت دید جستجو را محدود میکند.

202. گوگل رقص: رقص گوگل طور موقت می تواند تکان رتبه بندی. با توجه به ثبت اختراع گوگل ، این ممکن است یک راه برای آنها برای تعیین اینکه آیا یا نه یک سایت در تلاش است تا بازی الگوریتم.

203. رد ابزار: استفاده از ابزار رد ممکن است یک ضربه ی پنالتی دستی یا الگوریتمی برای سایت های که قربانیان SEO منفی بود حذف شده است.

204. تجدید درخواست : درخواست تجدید موفق می تواند یک ضربه ی پنالتی بالا ببرد.

205. شبکه های لینک موقت: گوگل (ظاهرا) گرفتار بر روی مردم است که ایجاد - و به سرعت حذف - لینک های هرزنامه. همچنین به عنوان یک دانم طرح موقت لینک .

"چگونه می توانم از این اطلاعات استفاده برای سایت من؟"

من یک گام به گام چک لیست رایگان است که شما می توانید استفاده کنید تا به سرعت اعمال مهم ترین اطلاعات از این پست را به سایت خود ایجاد شده است.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 1324
برچسب ها : فهرست کامل گوگل,