تاريخ : يکشنبه 10 شهريور 1392 | 3:37 | نویسنده : بخش سئوی نیلوبلاگ

 

کار Data Highlighter 

این ویژگی به کاربران این امکان را میدهند که اطلاعت بیشتری نسبت به مطلب جستجو شده و سایت نمایش داده شده در نتایج گوگل کسب کنند ، و به راحتی مطلب خود را پیدا کنند، همچنین میتواند اطلاعتی در باره وب سایت شما و نویسنده و یا مطلب مورد نظر ارائه دهد.

 

 

ویژگی های این ابزار جدید گوگل

حتما مشاهده کردید که در بعضی از موارد جستجو شده و مشاهده سایت ها در نتایج گوگل سایت های هستند که عکس نویسنده مطلب در کنار نتایج ظاهر میشود و یا این از طریق چند ستاره و سیستم امتیاز دهی مطالب هم در نتایج گوگل با درج امتیاز به شکل ستاره ای قابل رویت هستند حالا اگر وب سایتی خبری و جامع دارید میتوانید عکس مطلب را هم در کنار نتایج نشان دهید.

 

 

وب سایت های مثل یوتیوب و آپارات که فیلم ها را به صورت آنلاین برای کاربران به نمایش در می آوردند هم میتوانند عکس از صحنه ای از فیلم را اضافه کنند.

 

 

حالا وب سایت بزرگ و قدرتمندی همچون ویکی پدیا دانش خود را به صورت وسیع تری در گوگل به نمایش در می آورد.

 

در عکس فوق ما کلمه ای پاریس را جستجو کردیم و در کنارصفحه ( سمت چپ ) مشاهده کردین که اطلاعتی سطی در باره این شهر توسط ویکی پدیا درج شده و حتی در بعضی موارد کاربر به همین اطلاعات سطحی بسنده میکند و بر روی هیچ سایتی در نتیاج کلیک نمیکند.

 

 

تاثیر آن در سئو

 

کاربر با دیدن عکس نویسنده و یا اطلاعات جامع تری که گوگل برای آن سایت در نظر گرفته است بیشتر تمایل به کلیک کردن بر روی سایت ذکر شده را دارد و همین امر باعث افزایش ورودی و بازدید بهتر خواهد شدامتیاز بدهید :

| امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 5640
برچسب ها : Data Highlighter,